VPN לאיביי

ישנם מאות שירותי VPN בשוק, אך במאמר זה נחקור את ה- VPN הטוב ביותר עבור eBay לרכישות מקוונות. נדון בכמה מהם שיעזרו לך לאבטח את הקניות המקוונות שלך בזמן הקצר ביותר.

VPN מגן עליך על ידי מתן הצפנה מוצקה

אתה יכול לעשות קניות ב- eBay, לגלוש ברשתות החברתיות, לבדוק את המיילים שלך ועוד. רשתות VPN עובדות מצוין, אבל מה יש לך לעשות איתן? תכונות VPN הן בראש סדר העדיפויות והשתמשנו בהן לבדיקת שירות ה- VPN הטוב ביותר עבור eBay לרכישות מקוונות בארצות הברית. למרות ש- ExpressVPN הוא ה- VPN היקר ביותר ברשימה שלנו, הוא מפצה על ידי הצעת תכונות אבטחה מצוינות בנוסף לחיבור VPN מהיר.

VPN יכול לעזור לך על ידי התחברות ל- eBay עם כתובת IP אחרת שאינה מחוברת לחשבון שלך שנחסם בעבר

VPN יכול לאסור אתרי מסחר אלקטרוני אסורים כל עוד אינך מפר את התנאים וההגבלות של eBay. חשבון eBay שלך לא יושעה אם תעקוב אחר הנחיות הקהילה ותבצע רכישות באמצעות כרטיסים תקפים וחשבונות PayPal. רשתות VPN משמשות להגנה על המידע המקוון שלך, אך הן יכולות לגרום גם לחסימת חשבונות eBay שלך מכיוון שהם אינם עומדים במדיניות האתר, כגון אי הפרת תנאי האתר.

בנוסף

אתה יכול להשתמש ב- Onion VPN או בשרת VPN כפול כדי להעלות את האבטחה לשלב הבא. אם ברצונך להתחבר לשרת VPN שני, השתמש בתכונה "VPN כפול" בלקוח ה- VPN שלך. רשתות VPN, אך אם אתה חדש ב- VPN ואינך בטוח כיצד לבחור את הטוב ביותר לצרכיך, קרא את המדריך שלנו כיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר עבורך.

Surfshark הוא אחד ה- VPN הטובים ביותר ב- eBay מכיוון שהוא מציע חיבור VPN לכל המשפחה. אם ברצונך לנסות VPN ללא הגבלה ב- eBay, אנו ממליצים לך לנסות זאת בעמוד זה. אנו מקווים שעכשיו יש לך רעיון טוב לבחור את רשתות VPN טובות של eBay עבור חשבונך.

ניתן להשתמש ב- PIA לקניות מאובטחות שכן הוא משתמש בהצפנת 256 סיביות ו- AES עם OpenVPN. VPN לקנייה ומכירה ב- eBay, bebe יוכלו לספק לך VPN ללא יומן, ולהשתמש ב- PIA לרכישות מאובטחות יותר באמצעות השימוש בו לצורך הרכישה שלך.

חיבור VPN מאפשר לך לגשת לגרסה הנכונה של eBay ולבדוק את המחיר המדויק של המוצר

כתובת ה- IP אינה מוצגת בדף המסחר האלקטרוני כאשר אתה מתחבר ל- eBay באמצעות VPN. אם המכשיר שלך מחובר ל- VPN עם כתובות IP שונות, כתובת ה- IP שהושעה בעבר של המכשיר מוסתרת.

אם תבחר להתחבר לשרת VPN במדינה אחרת

זה ישחרר את הגרסה האזורית של eBay באותה מדינה אם תבחר להתחבר לשרת זה, מה שעלול להעניק לך גישה למחירים תחרותיים יותר. אם אתה מוצא ספק שמוכן לשלוח הודעות במדינתך, אתה יכול גם להשתמש ב- VPN כדי להגדיר חשבון PayPal זר או חשבון eBay. כמובן שאף אחד לא יכול לקנות ממי שמוכר דרך חשבונות כאלה, אך ניתן ליצור אחד מהם באמצעות VPN. דבר טוב נוסף בשימוש ב- aVPN הוא היכולת ליצור מספר חשבונות eBay עם מספר כתובות IP מבלי לשנות את ה- IP.

ל- VPN אין מגבלות על רוחב הפס שלו

מה שמקנה לך חוויה טובה – חוויה חינם בחיבור ל- eBay. ל- VPN אין מגבלת רוחב פס, מה שמעניק לך את החוויה הטובה ביותר "ללא זיכרון מטמון" כשאתה מתחבר. במובן זה, אל תצפה מ- Turbo VPN להישאר סופר מאובטח, אך עדיין תקבל מהירות ראויה למדי. PIA הוא גם אחד משירותי ה- VPN הזולים ביותר, הגבוה משמעותית מרמת התשלומים שלו ונתמך בשירות לקוחות מעולה.

אולי אתה כועס מאוד על השימוש ב- VPN שניתן לזיהוי

אך עליך להשקיע בתוכנות באיכות גבוהה או שתזדקק לזמן קצר, למשל כשאתה נוסע. כדי לקבל את העסקה הטובה ביותר, בחר VPN שמציע הרבה שרתים ומיקומים לבחירה. אתה יכול גם להשיג את הדירוג הטוב ביותר של VPN בחינם, כך שתוכל לקבל VPN בחינם רק 10 דולר לחודש, או כמה שתרצה כאשר תקבל אותו בחינם. בין אם אתם מחפשים בנקאות מקוונת מאובטחת ובין אם תרצו להגן על חנות המסחר האלקטרוני שלכם מפני פורצים, IPBurger מציע את שירות ה- VPN המתאים לעסק שלכם.

ישנם כמה תחומים נוספים שבהם VPN יכול לעזור לך

כולל שיתוף אתרי הזרמת VoD, אבטחת הורדות סיקור, גיבוי המכשירים הניידים שלך וקניית מוצרים ברמה נמוכה. ניתן להשתמש ב- VPN כדי להפוך את כל חוויית eBay שלך לבטוחה יותר, בין אם אתה מעוניין לקנות או למכור. קל מאוד להשתמש ב- VPN זה כדי לגשת למוכרי eBay במדינתך ולהשתמש ב- eBay עם פרטיות נוספת והצפנת סמנכ"ל. זה מאפשר לך לגשת לשרתי eBay במדינה בה אתה נמצא, כמו גם לכל המדינות האחרות בה אתה נמצא, כגון ארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד או בריטניה.

דילוג לתוכן