LA MARZOCCO

אספרסו נרקח לראשונה בשנת 1884 בטורינו, אך בפירנצה, איטליה, ממציאים, מכונאים ויזמים עבדו יחד כדי ליצור חלק גדול מהחידושים המוקדמים של מכונת האספרסו. ג'וזפה וברונו במבי הכינו את מכונות הקפה הראשונות שלהם עבור ועדות פיורנצה ובשנת 1927 הם הקימו חברה משלהם, המתמחה במכונות אספרסו בעבודת יד, וקראו לחברה שלהם "מרזוקו" על שם פירנצה כי העיר הייתה סמל לניצחון ולכיבוש, תדמית. וערך שנבחר לייצג את המותג של החברה. כשהם מצליחים בעבודתם המוקדמת, החלו האחים, בשיתוף עם אחיהם ברונו, לתכנן ולבנות מכונות קפה. בשנת 1927, הם הקימו את לה מרזוקוס כדי לשכלל עוד יותר את האומנות שלהם.

בשנת 1939 La Marzocco נוסדה בשנת 1927 בפירנצה על ידי ג'וזפה וברונו במבי ורשם פטנט על מכונת האספרסו הראשונה עם קומקום אופקי בהשוואה למבנה האנכי הקודם שארגנה קבוצת המבשלה אופקית

כדי להציע את יעילות הבריסטה ואת הסיכוי לתקשר עם הלקוח. מכונות La MarZocco Linea נמצאות בשימוש במקומות Starbucks במשך שנים רבות.

למכונות האספרסו הקלאסיות של לה מרזוקו יש היסטוריה ארוכה בבתי קפה מיוחדים

מצוידים בכפתורי בקרת קיטור, כפתורים ידניים, מסכי LCD ושעוני טיימר מובנים, הם דורשים הרבה יותר עבודה מהחמודים של קהילת הקפה המיוחדים, מכונות האספרסו La MarZoccos Strada. מאפיינים אלו הופכים את הכנת אספרסו איכותי להרבה יותר קלה ונעימה עם מכונות אלו.

בשבוע שעבר הציגה לה מרזוקו מכונת אספרסו מקצועית למטבח הביתי בשם Linea Mini

ה-lineA Mini לבית הוא התוצאה של מכונת האספרסו המסחרית Linea Classic ומצוידת בדוד כפול, פונקציות עירוי מתוכנתות מראש, תאורת בית אופטימלית, מאגר מים מובנה ומכשירים סטנדרטיים לדרישות ההספק של משטח העבודה שלך. La MarZocco היא אחת מהיצרניות היצרניות והזולות ביותר של מכונות אספרסו מסחריות בעולם, כאשר הקו עטור השבחים של מכונות אספרסו מסחריות של Linea מתנוסס על הדלפקים של כמה מבתי הקפה הטובים בארץ.

בדומה ל-Linea Classic, La Marzocco היא מכונה שמאז 1988 תומכת בפיתוח תעשיית הקפה המיוחדת. ה-Linea PB הוא החידוש האחרון של החברה בסגנון הישן של המכונה הקלאסית. כמכונה מוכחת היא מושלמת לבית הקפה, הבר או המסעדה החדשים שלך.

השותפות הסתיימה בשנת 2005 והפכה את ה-Linea לקלאסיקה בין המכונות האגדיות של La Marzoccos

מהר קדימה 24 שנים והחברה חשפה את ה-LineA PB בחודש שעבר – גרסה מעודכנת של המכונה הקלאסית שהפכה את החברה למפורסמת. עוצב כקלאסיקה, La MarZocco Linea היא אחת משתיים או שלוש קבוצות של מכונות שהן באמת אייקוניות.

תכונות והתקדמות טכנולוגית נעשו מאז הושק דגם זה בשנת 2005 כדור הבא של מכונת האספרסו המסחרית GB5 של ענקית מכונות האספרסו האיטלקית La Marzocco, תוך הצגת תכונות שלא היו זמינות במכונות LM אחרות.

ה-La Marzocco Linea Mini

היא מכונת אספרסו מוסמכת עם שני דוודים, ראש רווי, משאבה סיבובית PID ומאגר פנימי. מכונה חדשה זו היא המכונה המסחרית הראשונה של La MarZocco המצוידת בחיבור לאינטרנט בחומרה. זה גם אחד מהמכונות הראשונות ברשת שהפכו תכונות בונוס לזמינות דרך האפליקציה שלה.

אם אתה שותה משקה עם המכונה בפעם הראשונה, תבחין של-Linea Mini יש שני דוודים. בבריסטה אקספרס ניתן להתאים את טמפרטורת המכונה ולהתנסות בפרופיל הטעם של מכונת האספרסו.

זוהי בחירה סולידית לאוהבי אספרסו בבית או למי שצריך מכונה מבוקשת ועובדת בלחץ

עם קו המוצרים הקלאסי A שלה ומכונות Strada החדשות שלה, La Marzocco היא אופציה לקפה מיוחד. אספקת החשמל והקפה מועברת ממכונות אספרסו ומטחנות של La MarZocco חדשות למשומשות ומשופצות.
עבור פרטים מורחבים בנושא של LA MARZOCCO נא לגשת לאתר royalcaffe.co.il

בקבוצה אחת של מכונות

Linea Mini וה-Barista Express הן הבחירה הטובה ביותר עבור אלה שמתחילים עם מכונות האספרסו שלהם. וואנסלו ממהר לציין שהקווים מצטמצמים לסוג היסודות שמבשלים רוצים בכל יום, בהשוואה למכונות חדשות יותר שמציעות יותר מבחינה טכנולוגית. מלבד מכונות האובר של לה מרזוקוס, כמו ה-GS3, המיועדות לפריק האספרסו בעל העקב שרוצה הכל עמוס בענקים דיגיטליים כמו PIDs, בקרי טמפרטורה ותצוגות דיגיטליות, כל המכונה חוזרת ליסודות ומביאה קצת תענוג למבשלים המקומיים לאורך הדרך.

עם רוחב של 1.4 אינץ' בלבד ועומק של 2.1 אינץ', המכונה כולה אינה מר קפה בהשוואה לדגמים אחרים של לה מרזוקוס, אך היא משאירה טביעת רגל קטנה בהרבה.

שורה של האשמות

האשמות, הערות ותביעות נגד הרעידו את נוף הקפה בשבוע האחרון בקשר עם La Marzocco, יצרנית מכונות קפה בינלאומית שבסיסה בפירנצה, איטליה. La MarZocco הייתה נותנת החסות הרשמית של מכונות האספרסו של אליפות העולם בריסטה (WBC), תחרות קפה בינלאומית יוקרתית שהתמקדה בקידום מצוינות בתעשיית הקפה ובמקצוע הבריסטה משנת 2000 עד 2008. La Mar Zocco USA, חברת הבת של החברה בארצות הברית States, הוא אחד מעשרות משרדי שטח המוקצה למכירות, תמיכה במוצר ויחסי ציבור כחלק מהמותג העולמי MarzoCo.

La Marzocco, the manufacturer of espresso machines that are widely considered to be the finest in the world, has been in existence for over 100 years.

La Marzocco was founded in 1927 by Carlo and Bruno Giussani. The company is a manufacturer of espresso machines.

In the four years from 2000 to 2004, La Marzocco expanded outside Italy for the first time with offices in Munich, Germany and Sydney, Australia. In 2005, La Marzocco expanded to the United States with its North American headquarters in Seattle. In 2008, La Marzocco opened a new headquarters in Shanghai for its Asian operations.

In 2010, La Marzocco introduced two limited edition designs: the LM1 Black and Red Stripes Limited Edition and LM1 Titanium Limited Edition. The company also introduced a new line of semi-automatic espresso machine called Linea Mini that year.

La Marzocco is a manufacturer of commercial espresso machines as well as grinders and coffee roasters.

La Marzocco was founded in 1919 by Luigi La Masa and Valerio Marzocco in Florence, Italy. The company manufactures professional-grade espresso machines, grinders, and coffee roasters and sells to both commercial and home users.

La Marzocco is one of the leading coffee machine manufacturers in the world. They are famous for their unique engineering, design and quality.

Today, they make machines for every type of coffee drinker – from the high-volume professional to the coffee enthusiast at home.

They use an innovative approach to engineering, design and manufacturing that is seldom seen in today’s manufacturing landscape.

La Marzocco is an Italian company that manufactures coffee machines, espresso machines, and coffee grinders.

La Marzocco is a leading company in the design and manufacture of high-quality espresso coffee equipment. The company was founded by Giuseppe Bambi in 1927 in Florence, Italy. His goal was to create the perfect cafe experience by bringing the best espresso to people’s homes.

La Marzocco is a coffee machine company that has been in the industry for over 90 years. They have built up a reputation of being one of the best high-end espresso machines on the market. La Marzocco has had many ups and downs in their history, but they have always come out on top.

It is common for people to buy La Marzocco coffee machines when they want to start their own cafes or roasting plants because it is such a trusted name in the industry. La Marzocco’s main competitors are companies like Saeco and Rocket Espresso, but they still hold their own against these companies and continue to be successful in this competitive industry.

דילוג לתוכן