Etsy למתקדמים

אני נמצא ב- Etsy כבר 14 שנה וזוכה למאות מיליוני ביקורים בחודש מקונים המחפשים מוצרים ייחודיים בעבודת יד. החדשות הטובות הן שישנם גם פריטים נפלאים בעבודת יד ואוצרות היטב, שלעתים קרובות תוכלו לחפש באמצעות חיפושי אטסי וגוגל. מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה משווק את עצמך בשוק המקוון הפופולרי ביותר בעולם עבור מוצרים ושירותים בעבודת יד.

בתור מוכר אטסי

יש לך מאגר לקוחות גדול שתוכל לנווט במהירות לרישום Etsy שלך. אתה יכול להסתכל בכרטיסיות שונות בלוח המחוונים שלך ולקבל טיפים כיצד לשפר את החנות שלך ואילו מוצרים חדשים להוסיף לחנות. אם יש לי מאות פריטים למכור, אני יכול להציג את כולם ולחבר אותם לפוטלר ואוכל לעקוב בקלות אחר מה שמגמות באטסי וכיצד הם מוכרים.

עליך לבדוק גם את הסטטוס של כל המוצרים שלך, כגון מספר ההזמנות החדשות, מכירות ומדדים חשובים אחרים.

למרות שזה לא תוסף Etsy

אתה יכול ליצור ולהפעיל במהירות דף סגנון Etsy משלך. בעוד אטסי נמצא במגמת עלייה, משתמשים רבים רוצים לשלב אותו באתר הוורדפרס שלהם או למכור אתר עצמאי כמוהם ברשת. מצא בלוג שאתה אוהב המציע פריטים כמו אלה שאתה מוכר, ובקש אותו על ידי אזכור חנות אטסי שלך. "עמוד החנות של אטסי" מאפשר לך להציג את כל הפריטים בחנות שלך, כמו גם את מצב כל ההזמנות והמכירות שלך, ולעדכן את האתר שלך בזמן אמת.

זהו תוסף Etsy חזק המאפשר לך להטמיע את חנות Etsy שלך באתר WordPress שלך בכמה לחיצות בלבד. Bebe, שיש לו ביקורות משתמשים טובות, מאפשר לך להוסיף עד שלושה "תוספי Etsy Shop" לאתר שלך כדי להפוך את תהליך הקידום של Etsy Shop לאוטומטי.

אם אתה רושם דומיין משלך

מפנה אותו לחנות אטסי שלך, או שברשותך עמוד של קטלוגים כפולים של מוצרים, חזרה הביתה לדפוס תבצר את נוכחותך באטסי ותקל על חייך כשיש לך את זה. הורד את ההזמנות שלך מ- Etsy, יצר תוויות משלוח בכמות גדולה ועקוב אחריה בחזרה ל- Etsy. Etsy מציעה גם כלי תמחור חכם המסייע לך לתכנן את הדרך הטובה ביותר להחזיר את עלויות המשלוח. אתה יכול לראות את מחיר מדבקת המשלוח שלך ואת תאריך המסירה ישירות בחנות אטסי בעת ביצוע ההזמנה.

ישנם מוכרי אטסי המלהטטים בעלויות אטסי אחרות מעבר לעמלות הפלטפורמה, כגון המנויים החודשיים שהוזכרו לעיל, עם אפשרויות אחרות, כגון מנוי חודשי לאתר החברה.

זה יכול להיות מאתגר במיוחד עבור מוכרי אטסי

שכן עלות החומרים והעבודה לעולם אינה זהה ומוצרים יצירתיים הם כמעט תמיד ייחודיים מטבעם. אם אתה אדם יצירתי שאוהב לייצר מוצרים בעבודת יד, אטסי הוא שוק נהדר למכור אותם. זה נותן לך את האפשרות להפוך דברים בעבודת יד על הרציף למציאות ולהיות הבוס שלך.

בעזרת כלי זה אתה שולט בגורלך באמצעות מגוון ערוצים של עסקים קטנים

תוכלו להקים מספר ערוצים שונים שלכל אחד מהם כלים משלו כדי להבדיל אתכם ולעזור לכם להצליח. מונחי החיפוש שבהם אתה משתמש כדי למצוא את עצמך כלולים ברישומים הממומנים שלך, כאשר אטסי ממלא את הביטויים בתגיות. ביטויים אלה הם מה שאטסי רוצה ממך ומה הם רוצים ממך אם אתה רוצה לקדם ולמלא את הרישומים שלך.

איך אתה מבטיח את ההצלחה של חנות אטסי שלך מההתחלה? ספר לנו מה אתה חושב על החיפוש של אטסי

האם הוא זקוק לשיפור וכיצד הוא משתווה לשווקים אחרים. לאחר מכן נדון בדמי המוכר של אטסי וניתן לך כמה אסטרטגיות להצלחה בשוק אטסי. נסביר איך לדעת אם עלות אטסי שווה את זה וכיצד לוודא שאתה עושה את זה.

בילינו זמן רב בחינוך חנויות ומוכרים של אטסי כיצד לעשות זאת

והעצה הזו היא רק מניסיוננו שלנו, אך אנו ממליצים עליה אם לדעתך אטסי שווה את זה. בקורס זה נלמד אותך דרכים להגדיל את המכירות שלך באטסי, כולל כיצד לקדם את החנות שלך, להפוך למוכר מקוון מצליח (בין אם אתה מוכר באיביי או אטסי או אמזון או פיבר) ונשתמש בניסיון שלנו כמוכר אטסי ו משווקים מקוונים אחרים. נראה כיצד חנות אטסי משלך עובדת וכיצד היא פועלת בשווקים שונים ונשתמש בה לייצור מכירות ופרסום. בקורס זה נציג את רשימת המוכרים המצליחים ביותר של אטסי שעליכם לחקות במאמציכם להגדיל את מכירות החנות שלכם.

נסה את הדף הזה שהרוויח לי יותר מ- 7,000 $ במכירת מוצרים דיגיטליים דרך חנות אטסי שלי, ואני עדיין בתוכו!

דילוג לתוכן