קורס Etsy למתחילים​

אנשים רבים קראו את המאמר שלי "המדריך האולטימטיבי למכירה באטסי" וחושבים בטעות שזה יכול להיות רק התשובה לרוח היזמות שלך. מפתה לחשוב שעולה 20 סנט למכור ולפתוח חנות באטסי, אך אם בכלל, ייקח זמן להבין ולחבק את הפלטפורמה. אם יש לך זמן מוגבל לכך, אני ממליץ לך להסתכל על זה לפני שתקים אתר משלך. אם אתה מתרגש מהרעיון למכור את מוצרי עבודתך ב- Etsy, זה אולי כדאי!

אם אתה באמת נאבק עם הרעיון למכור באטסי, בדוק באתר כדי לראות מה אחרים עושים. אתה יכול גם ללכת לפורומים של Etsy ולחפש שאלות ספציפיות יותר כדי לראות כיצד מוכרי Etsy מגיבים לך.

מבנה העמלות של אטסי

הוא מבוך למדי, לכן קרא את המדריך המלא שלנו לעמלות אטסי כדי לברר פרטים נוספים על הגבות וכיצד להבטיח את ההצלחה של חנות אטסי מההתחלה. אם החלטת להצטרף לשורות המוכרים המצליחים של אטסי, המשך לקרוא כאשר אנו מציגים מדריך הבודק את היסודות כיצד לפתוח בהצלחה חנות אטסי, כולל כמוכר חדש. לאחר מכן נדונים מחירי המכירה של אטסי ואז מוסברים שלב אחר שלב כיצד עובדים העמלות של אטסי.

תוכלו ללמוד גם כיצד להקים את חשבון אטסי וכיצד לנקוט בצעד הבא בניהול חברת אטסי

אשר בתקווה תביא אתכם לדרך להפוך ל"סיפור ההצלחה הבא של אטסי ". קרא את המדריך המלא שלנו ליסודות אטסי, שם אנו מראים לך את כל השלבים הדרושים לך בכדי להתחיל את הרפתקאת אטסי. סעיף זה מכיל את כל המידע הדרוש לך כדי להקים ולבצע אופטימיזציה של החנות שלך, וכן הוראות שלב אחר שלב לעסק שלך.

קורס זה מיועד לתלמידי חטיבות ביניים ותיכונים

אך זה יהיה נהדר גם לאמהות שרוצות עזרה בהקמת חנות אטסי. קורס מקוון זה יעבור על כל מה שצריך לדעת על להרוויח כסף עם תדפיסים. אם אתה שוקל לפתוח חנות אטסי כהורדה דיגיטלית, זה בחינם (או בתשלום) קורס ההדפסה של ננסי באדילו אמור להיות הצעד הראשון. פריטים לפי דרישה וכיצד להדפיס אותם בחנות Etsy שלה עבור הדפסה לפי דרישה – הדפסה לפי דרישה היא אחד המוצרים הנמכרים ביותר של אטסי.

זהו קורס מקוון בחינם כיצד ליצור מדבקת מתכנן לחנות אטסי שלך ולהשתמש בו בגרסה להדפסה באתר שלך.

ננסי בדילו יצרה את אחד הקורסים הטובים ביותר להדפיס של אטסי

ואני כאן כדי להמליץ בחום על ערוץ היוטיוב שלה. בעבודת יד בוסים הוא ערוץ Youtube שבו תוכלו למצוא טיפים רבים וטובים כיצד לשפר את הביצועים של חנות אטסי. בערוץ היוטיוב, שתי רשימות השמעה מועילות למתחילים עם מידע מפורט מאוד, כולל שפע של דוגמאות.

כל מי שמעוניין לשחק כיצד למתחילים מוכרים באטסי יכול להירשם

כדי להתחיל, וכל מי שתוהה כיצד לעשות זאת יכול להקל על הצעד הראשון על ידי הרשמה ל- Printify. קורס זה מהווה נקודת התחלה טובה למתחילים והיכרות טובה עם יסודות אטסי. הוא כולל משאבים בתשלום וגם בחינם שיעזרו לך ללמוד על אטסי, כגון מדריכים, טיפים וטריקים, קישורים להדרכות ועוד.

הפכו את חנות אטסי למכונה אוטומטית "המציעה הכשרה מקיפה למצטרפים חדשים ולוותיקים שתוכלו ליהנות ממנה

ננסי יצרה גרסה בתשלום של קורס זה בנושא מכירת דפוס באטסי, והניסיון האישי שלה עם אטסי. הופך אותה למדריך קורס אידיאלי עבור מוכרי אטסי מתחילים. תמונות נהדרות של המוצרים שלך חיוניות להצלחתה של אטסי, ולכן קנדיס סטרינגהאם ב"יסודות צילום מלאכה "מלמדת אותך להכין תמונות ומוצרים נהדרים. זה אומר שאתה יכול להצמיד לכל כלי מדיה ב- Etsy. כדי שתוכלו לבחור את התמונה הרצויה.

אם אתם רוצים להעמיק יותר בנושא וללמוד עוד על אופן השימוש בקנווה וכלים אחרים לעסקי אטסי שלכם

עליכם לקנות את קורס אטסי בתשלום זה מננסי. אם אתם מחפשים עוד Etsy – במיוחד כדי לעזור לכם לשלוט במילות מפתח וקידום אתרים, או ליצור מוצרי הכנסה פסיביים ב- Etsy באמצעות הורדות דיגיטליות – עיינו בתדפיסים האלקטרוניים של קורס זה. עם זאת, אם אתם מתחיל חדש , נסה להתחיל את החברות החינמית של eRank ל- Etsy SEO.

שוב

בסיס הלקוחות המובנה שיש לאטסי הוא נקודת מכירה ענקית לפתיחת עסק באטסי. צמיחה זו הייתה משתלמת במיוחד, כאשר 40% מרוכשי אטסי דיווחו כי הם התיידדו עם אנשים שתהו כיצד "למכור כמו מתחילים ב- eBay". אם אתה מתחיל בצד הלא נכון של הגדר ושואל את עצמך "איך מתחיל מוכר באטסי?", אתה יודע שהכל רק מחכה ללקוחות שיבואו לקנות ממך.

דילוג לתוכן