זיק אנליטיקס

ZIK Analytics משמש אלפי משתמשים מדי יום והוא כלי המחקר השוק המוביל המסייע למוכרים למצוא מוצרים רווחיים למכור בשוק המסחר האלקטרוני. היום אנו מדגישים את שוק eBay – כלי מחקר המסייעים למוכרים למצוא את המוצרים החמים ביותר הנמכרים ולדרג אותם בעמוד הראשון.

תוכלו גם לראות נתונים על האופן שבו הספקים שלכם מתפתחים

לגלות מה מוכר היטב ולקבל רעיונות נוספים למוצרים לחנות המקוונת שלכם. תוכל לגשת לכל פרטי המוצר שלך, כגון שם המוצר, תיאור המוצר ומחיר המוצר על ידי הזנת מילות מפתח, מוצרים, UPC ו- ASIN. אנו מציעים לך נקודת מבט שנוצרה אוטומטית המאפשרת לך לעקוב במהירות ובקלות אחר נתוני יכולת וריאות המותג הקשורים למוצרים שלך. לדוגמא, ניתן לבצע ניתוח מעמיק של ביצועי המוצר מבחינת מכירות, שביעות רצון לקוחות, איכות ואיכות השירות.

אתה יכול גם לערוך מחקר שוק רלוונטי

כדי להבין טוב יותר את הלקוחות הפוטנציאליים שלך ולקבוע את פוטנציאל המכירות של המוצרים שלך. לדוגמא, אתה יכול להיכנס למתחרים שלך "חנויות eBay כדי להרגיש את המוצרים המתחרים שלהם ואת ביצועי המכירות. תשכח מהמוצר שנמכר בחנות המתחרה שלך ומהביצועים שלו, הזן מידע מוצר רלוונטי כגון שם מוצר, תיאור המוצר, UPC ו- ASIN כדי לקבוע את פוטנציאל המכירות של המוצר שלך. המוכרים יכולים לנתח את פוטנציאל המכירות בכל נישה תוך שימוש בנתוני שוק ולמנף את מחקרי השוק וכלי ניתוח אנליטי ספציפי למוצרי זיג.

ראשית, אם אתה רוצה למכור ב- eBay, אתה זקוק לכלי עוצמה לחקר שוק המסייע לך לקבל החלטות ולהכיר טוב יותר את הלקוחות הפוטנציאליים שלך.

כלי המחקר של המתחרים עוזר לך לזהות מי המתחרים שלך, מה הם מתכננים ואיזו הצלחה הם חוו. ZIKs לקבל החלטות מושכלות עבור החברה שלך ולהשוות אותם עם חברות אחרות בענף שלך.

הכלי לניתוח כותרות מאפשר למוכרים לדעת באילו מילות מפתח כלליות עם זנב ארוך עליהם להשתמש

כדי לרשום את הפריטים שלהם, כדי לדרג גבוה ב- eBay ולהניע מכירות לרישומיהם. בפרט, הכלי מאפשר למוכרים לראות באיזו מהירות פריטים נמכרים, מה מחיר המכירה הממוצע, כמה מתחרים יש ואיזה אחוז רישומי eBay מצליחים.

זה עוזר לך לקבל החלטה מושכלת ולקבל החלטות מושכלות לגבי מילות המפתח הטובות ביותר לזנב ארוך עבור המוצר או השירות שלך ב- eBay

זה עוזר לך לקבל החלטה מושכלת לגבי הפריט או השירותים שלך בפלטפורמות מכירות פומביות כגון eBay, אמזון וקמעונאים מקוונים אחרים.

ZIK Analytics גאה להתייחס לחברים שלנו כשותפים וככאלה מעניקה לך את הכלים והתמיכה הדרושים

כדי להצליח. בין אם המשתמשים שלך רוצים למכור את המוצר הנכון, לזהות את השוק הנכון, לנתח את הביקוש העולמי למוצר שלך או לנתח מתחרים, לאלגופיקס יש את כל המידע הדרוש להם כדי לקבל החלטות חכמות.

למידע נוסף על ZIK Analytics

היכנס לאתר החברה ונסה את התוכנה בחינם או בקר באתר Zik Analytics ". יש גם כלי מחשבון דמי eBay בחינם המסייע לך לחשב את ההכנסה שלך בהתאם למחיר שלך המוצר, מספר הקונים והמוכרים וסכום דמי eBay. זה מאפשר למוכרים להבין מה למכור, מתי למכור, באיזה מחיר, מי מכר אותם, על ידי ניתוח היצע וביקוש, ונתוני מחירים לכל שוק. הכלי יכול להראות לך את המחיר הממוצע לרגע נתון בזמן, כמו גם את המחיר ואת טווח המחירים הנוכחי של המוצר.

הניתוחים בחנות הכלולים ב- ZIK עוזרים למוכרים להשיג את יעדי המכירות שלהם ולהציג את המספר של קונים ומוכרים כמו גם את המחיר והמגוון הממוצע של כל מוצר

באמצעות Zik Analytics תוכלו לקבל מושג טוב יותר כיצד נראה השוק הנוכחי של מוצר מסוים ותוכלו להיות בטוחים לקבל מושג טוב יותר על מה הוא מחפש.

קורא השוק בתשלום לא ool עוזר לך ללמוד יותר על הנישה בה אתה חוקר, לבדוק את הרווחיות שלך ולעקוב אחר התחרות שלך. תרשימי עומק ותרשימים זמינים למעקב אחר ביצועי המוצר לאורך זמן ולצפייה בהיסטוריית המוצרים שלך.

כדי לשפר עוד יותר את שירות הלקוחות ואת ביקורות הספקים שלך ולפשט את חוויית הרישום שלך, עיין במדריך המוצרים שלנו על ידי לחיצה כאן. כלי מחקר מוצר זה נותן למוכרים סקירה כללית של כל המוצרים הנמכרים כעת ב- eBay כדי להעריך האם הם שווים את כספם או לא. הכלי מנתח מעל 5,000 מוצרים חדשים מדי יום כדי לעזור לך לזהות מגמות שניתן למכור. הרשמה ל- Zik Analytics בהחלט תעניק לך חוויה טובה יותר של דרופשיפינג.

היתרונות של שימוש בכלי Zik Analytics כל כך גדולים שהם לא רק מספקים שירותי מחקר מוצרים מדויקים

יש לך גם אפשרות להשתמש במגוון כלים, עליהם נדבר ביתר פירוט בהמשך מאמר זה. תוכנית המתחילים של ZIK Analytics היא האופציה המשתלמת ביותר עבור מוכרים עם צריכה חודשית של 1,000 דולר לפחות. זיקה אנליטיקס לא רק מספקת שירות חקר מוצרים מדויק, אלא גם מספר כלים שימושיים לניתוח מוצרים ואימות מוצרים לשימוש העסק והאישי שלכם. יש לנו גם אפשרות להשתמש במספר כלים שחלקם יידונו בפירוט בהמשך המאמר, כגון כלי הערכת המוצרים שלנו.

דילוג לתוכן